wrapper

اخبار در یک نگاه

احتمالا تا به حال شده است که دل‌تان بخواهد یک مطلب را به صورت یک پست وبلاگی، منتشر و آن را انتشار کنید، اما حوصله‌ی ثبت نام در سرویس‌های وبلاگ مثل بلاگ‌اسپات یا بلاگفا را نداشته‌اید؛ مخصوصا که حتی پس از گذراندن پروسه‌ی بلند و بالای ثبت نام، باز هم باید با کلی تنظیمات مختلف کلنجار بروید.

تلگرام خبر از راه اندازی پلتفرم جدیدی برای ساخت وبلاگ داده است؛ پلتفرمی که کار با آن به قدری ساده و راحت است که به غیر از ساخت مطلب‌تان، به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنید.

سرویس جدید تلگرام، «تلگراف» نام دارد و وب‌سایتی با آدرس telegra.ph این است. می‌توانید با ورود به این وب‌سایت، پست‌هایی بسیار خوب بسازید. پست‌های شما می‌توانند شامل عکس، ویدیوهای یوتیوب، مطالب توییتر یا هر چیز دیگری باشند. شما فقط می‌نویسید و سرویس تلگراف، خودش همه چیز را برای‌تان درست می‌کند.

البته این سرویس می‌تواند کمی هم مشکل‌آفرین شود؛ چون می‌توانید در قسمت نویسنده‌ی مطلب، هر اسمی بنویسید و مطلب را منتشر کنید؛ کسی هم نمی‌تواند بیاید و بگوید که فلان مطلب را من ننوشته بوده‌ام.

در کنار سرویس جدید تلگراف، اپ تلگرام هم با قابلیت‌های جدیدی بروزرسانی شده است.

قابلیت اول،‌ امکان نمایش سریع مقاله‌های سایت‌ها، بدون نیاز به بارگزاری آن‌ها است. این قابلیت مثل Instant Article فیس‌بوک کار می‌کند و تلگرام هم آن را Instant View نامیده است.

قابلیت بعدی، امکان دیدن پیغام‌های یک تاریخ مشخص است. رابط کاربری نسخه‌ی اندروید هم کمی فرق کرده، سرعت گرفتن عکس‌ها بهتر شده و هم‌چنین ویدیوها بهتر فشرده می‌شوند.

تلگرام در توضیحات جدیدترین بروزرسانی خود نوشته است که مشغول کار روی یک بروزرسانی خیلی بزرگ هستند.

منبع: دیجی کالا مگ

 

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 آذر 1395

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

گروه فناوری روژانو با هدف اطلاع رسانی اخبار فناوری، راهنمای خرید محصولات مختلف دیجیتال در سال 93 تاسیس شد.

مدیریت بازاریابی و فروش

حتما برای شما نیز پیش آمده است که نیاز به طراحی ...
در کنار انتقاد ایران از یک روزنامهٔ خاص، این ...
هرچند در نگاه نخست این حرکت‌‎‌ها نمی‌تواند تأثیر ...