wrapper

اخبار در یک نگاه

اگر بدنبال خنک کننده ای با کارایی خوب، بی سروصدا و کوچک با قیمتی مناسب برای پردازنده کامپیوتر خانگی خود هستید، کولر Seidon 120V کمپانی Cooler Master محصولی مناسب کامپیوترهای خانگی و گیمینگ برای نگه‌داشتن دمای فعالیت CPU در کمترین حالت با ایجاد شده کمترین نویز ممکن است. 

این کولر پردازنده به طور سر هم و All-In-One عرضه میشود و از یک فن ۱۲۰ میلیمتری برای خنک‌سازی محلول کولنت که در لوله‌های FEP در گردش است بهره می‌برد. این فن به راحتی در پشت یا بالای کیس در مکان فن‌های ۱۲۰ میلیمتری قابل نصب است. برای اینکه هوا را به بیرون کیس بدمد. این محصول با بازه کاملی از سوکتها سازگاری دارد.  سوکتهای LGA775/115x1366/2011 از اینتل و سوکتهای AM2/AM3/FM1/FM2 و از AMD پشتیبانی می کند.

فعالیت فن 120 میلیمتری کولر Seidon 120V بین 600 تا 2400 دور بر دقیقه است و علاوه بر آن، امکان اضافه کردن یک فن دیگر نیز برای کاربران وجود دارد (پیچ های اضافه در بسته بندی موجود است). فن 120 میلیمتری همراه کولر بای یک کانکتور چهار پینی تغذیه می شود و صدایی بسیار کم (بین 19 تا 40 دسی‌بل) ایجاد می کند که این امر کولر Seidon 120V را برای کاربرانی که به صدا حساس هستند یه انتخاب مناسبی مبدل می کند. شیارهای ریزی روی واتربلاک تعبیه شده که موجب تبادل بهتر گرما میان CPU و مایه خنک کننده می شود. مایه خنک کننده میان این پره های مسی که به ارتفاع سه تا پنج میلیمتر هستند در جریان است که این افزایش سطح تماس مایع با واتربلاک، موجب تسریع خنک سازی پردازنده می شود. لوله های پلاستیکی (FEP (Fluorinated Ethylene Propylene به طول 30 سانیمتر و قطر تقریبی 9/5 میلیمتر، واتربلاک را به فن متصل می کنند. محصولات کولرمستر با گارانتی آواژنگ در ایران موجود است.

 

منبع: عصر ارتباط

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 آذر 1394

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

گروه فناوری روژانو با هدف اطلاع رسانی اخبار فناوری، راهنمای خرید محصولات مختلف دیجیتال در سال 93 تاسیس شد.

مدیریت بازاریابی و فروش

حتما برای شما نیز پیش آمده است که نیاز به طراحی ...
در کنار انتقاد ایران از یک روزنامهٔ خاص، این ...
هرچند در نگاه نخست این حرکت‌‎‌ها نمی‌تواند تأثیر ...