wrapper

اخبار در یک نگاه

گیگابایت، از جدیدترین مسابقه خود مخصوص اور کلاک‌ها به اسم Gigabyte Target OC رونمایی کرد که در نووامر و دسامبر امسال به میزبانی سایت HWBOT.org برگذار می‌شود.

اور کلاکرها از هر کجای جهان در این مسابقه با پردازنده‌ها و کولرهای مختلف به این رقابت می‌پردازند تا برنده جوایز نقدی و مادربوردهای سری Z170 گیگابایت شوند. در این مسابقه که هشتم نوامر شروع شده و تا 27 دسامبر به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان موظفند با استفاده از Intel ، Extereme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف‌‌هایی از پیش تعیین شده برسند که هر هفته در رده های Ambient و Extreme تعیین می‌شوند. اورکلاکرها در انتخاب مادربرد خود از میان تمام محصولات گیگابات با هر چیپ‌ستی آزادند.

از میان شرکت کنندگان، افرادی که یک رتبه اول جهانی کسب کنند فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربوردهای GIGABYTE Z170-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOCFORCE و نیز وجه‌نقد 250 دلاری را دارند. در پایان این مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش‌شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده‌های گوناگون در رده‌ کولینک خودشان شرکت کرده‌اند، بردند 500 دلار وجه نقد و یک مادربورد  GIGABYTE Z170X Gaming GI خواهد بود.

جوایز : به برندگان هر یک از سه شاخه Ambient یک مادربورد GIGABYTE Z170X-SOCFORCE اهدا خواهد شد.

جایزه نقدی 250 دلاری به فردی که یک رتبه اول جهانی کسب کند اهدا خواهد شد. شرایط الزامی: فرد باید در سه زیر شاخته و در هر کدام با دو بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد. تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه‌ای از این مسابقه، واجد شرایط در قرعه‌کشی 500 دلار وجه نقد و یک مادربورد GIGABYTE Z170X Gaming GI خواهد شد.

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 آذر 1394

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

گروه فناوری روژانو با هدف اطلاع رسانی اخبار فناوری، راهنمای خرید محصولات مختلف دیجیتال در سال 93 تاسیس شد.

مدیریت بازاریابی و فروش

حتما برای شما نیز پیش آمده است که نیاز به طراحی ...
در کنار انتقاد ایران از یک روزنامهٔ خاص، این ...
هرچند در نگاه نخست این حرکت‌‎‌ها نمی‌تواند تأثیر ...